LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sevilla – Manchester United, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA w niedzielę 16 sierpnia 2020 roku, o godzinie 21:00.

Półfinałowy mecz Ligi Europy, rozgrywany na neutralnym stadionie w Kolonii. O awansie zadecyduje tylko jedno spotkanie.

Sevilla zakończyła sezon Primera Division na 4 pozycji i spełniła plan minimum czyli awans do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.

W sierpniowych meczach Ligi Eurpy Sevilla wygrała 2:0 z AS Roma w 1/8 finału oraz z angielskim Wolves 1:0 w ćwierćfinale, po niezwykle emocjonującym meczu i zwycięskiej bramce strzelonej w 88 minucie gry przez Ocamposa.

Manchester United w lidze również zajął miejsce uprawniające do gry w Lidze Mistrzów, ale Czerwone Diabły musiały do ostatniej kolejki bić się o TOP4 z Leicester oraz Chelsea, zajmując ostatecznie 3 miejsce na koniec sezonu.

W Lidze Europy Manchester wygrał z LASK Linz 2:1 u siebie oraz na neutralnym gruncie w jednomeczu z Kopenhagą 1:0, ale dopiero po dogrywce.

Jestem przekonany że Sevilla w tym meczu będzie grać defensywnie i nie będzie się odkrywać, Manchester może się to tego stylu gry przystosować mając na uwadze, że to tylko jeden mecz decyduje o awansie już do finału.

Spodziewam się w tym meczu małej ilości goli i raczej wyrachowanego podejścia obu drużyn.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 sierpnia, 21:00under2.51.60 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *