LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sevilla – Salzburg, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 14 września 2021 roku, o godzinie 18:45.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Sevilla całkiem pewnie otworzyła nowy sezon LaLigi, ponieważ do tej pory nie zaznała porażki, wygrywając dwa pierwsze mecze i remisując 1:1 na wyjeździe z Elche, mimo że moim zdaniem zasłużyli na lepszy wynik .

Grają w grupie z Lille, Salzburgiem i Wolfsburgiem i mają powody, aby przystępować do tego meczu otwarcia Ligi Mistrzów z pozytywnym nastawieniem, ponieważ ich występy są obiecujące i mogą wygrać tak na prawdę z każdym w swojej grupie.

Salzburg miał trudniejszą ścieżkę do Ligi Mistrzów, ponieważ musiał grać w kwalifikacjach, ale bez większych problemów poradził sobie z Brondby Kopenhaga, i zagra zasłużenie w elicie europejskiej.

Oni również rozpoczęli swój nowy sezon w najlepszy możliwy sposób, ponieważ wygrali do tej pory wszystkie 7 meczów w austriackiej Bundeslidze i oczywiście przewodzą w tabeli.

Salzburg ma przyzwoitą jakość ofensywną, więc korzysta z niej w każdym meczu. Nie ma wątpliwości, że Hiszpanie pozostają faworytem, ​​ale Austriacy nie mogą wiele zyskać pozostając pasywnymi – nie powinni grać defensywnie, ponieważ mają dobrą jakość zarówno poprzez posiadanie piłki, jak i kontrataki.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
14 września, 18:45BTTS1.80

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *