Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sheriff – Dinamo Zagrzeb, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 17 sierpnia 2021 roku, o godzinie 21:00.

Sheriff w poprzedniej rundzie niespodziewanie wyeliminował faworyzowaną Crvenę Zvezda wygrywając u siebie w rewanżu 1:0.

Po remisie 1:1 w Belgradzie, zespół z Mołdawii był dobrze przygotowany do rewanżu u siebie, wykorzystując nieporadną grę przeciwnika na swoją korzyść.

Objęli prowadzenie tuż przed zakończeniem pierwszej części za sprawą Arboledy i nie mieli zbyt wiele trudności z utrzymaniem wyniku, ponieważ goście z Serbii, byli po prostu zbyt mało kreatywni, by doprawić do wyrównania.

Napastnik Castaneda (10/2) jest zawieszony. Ofensywny pomocnik Bliznichenko (do tej pory nie nie grał) i defensywny pomocnik Kyabou (3/0) są kontuzjowani.

Dynamo w niemal identycznych okolicznościach wyeliminowało w dwumeczu Legię. W pierwszym spotkaniu u siebie zremisowało 1:1, ale nieco lepiej wypadło w Polsce, kiedy odniosło zwycięstwo 1:0.

Gol Franjicia w 20 minucie wystarczył, aby zapewnić im awans, ale trzeba przyznać, że gospodarze byli bardziej niebezpieczni w drugiej części i tylko duża doza szczęścia sprawiła, że Dinamo nie straciło gola.

Środkowy obrońca Lauritsen (7/0) jest kontuzjowany, a napastnik Kastrati (8/0) nie pojawi się z powodu problemów z wizą.

Sheriff – Dinamo H2H
07.08.13 Szeryf Tiraspol vs D. Zagreb 0 : 3
01.08.12 Szeryf Tiraspol vs D. Zagreb 0 : 1
28.07.10 Szeryf Tiraspol vs D. Zagreb 1 : 1

Obie drużyny udowodniły w swoich ostatnich starciach, że wiedzą, kiedy zwolnić i obniżyć rytm gry, jeśli im to odpowiada.

Mając to na uwadze, spodziewam się bardziej taktycznego podejścia każdego z nich w tym meczu, w którym po prostu nie widzę zbytniego zaangażowania w ofensywę, ponieważ żaden z nich nie jest tak dobtyw ataku, przynajmniej nie w kampanii Ligi Mistrzów.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
17 sierpnia, 21:00under2.51.60
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.