Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sheriff Tiraspol – Fola Esch, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 19 sierpnia 2020 roku, o godzinie 20:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Mecz pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. O awansie zadecyduje tylko jedno spotkanie.

Sheriff to mistrz Mołdawii, który od kilku lat wiedzie prym na krajowych boiskach. Aktualny sezon ligi mołdawskiej rozpoczął się 3 lipca. Do tej pory rozegrano 8 kolejek w których Sheriff wygrał wszystkie mecze uzyskując komplet 24 punktów oraz bilans bramkowy 23-1.

W poprzednim meczu mistrz Mołdawii wygrał u siebie z drugim w tabeli Petrocub 4:1 tracąc pierwszą bramkę w sezonie.

Fola Esch to mistrz Luxemburga. Jeszcze kilka lat temu wydawałoby się, że drużyny tego pokroju to chłopcy do bicia jednak czasy się zmieniły i drużyny z Luxemburga wygrywają z na prawdę mocnymi drużynami.

Dość powiedzieć że Luxemburg w rankingu krajowym UEFA jest tylko o dwie lokaty niżej niż Polska, zajmuje 34 miejsce na 55 federacji – nasz kraj jest na 32 pozycji.

Nowy sezon w ligi Luxemburskiej jeszcze się nie rozpoczął, a drużyna Fola rozegrała dwa przedsezonowe sparingi – oba przegrane, z belgijskim Charleroi oraz wewnątrzkrajowy z Differange.

Spodziewam się meczu ze sporą ilością goli. Sheriff jest w tym momencie w wyśmienitej formie, strzeli ich na pewno kilka, a Fola jako mistrz Luxemburga również prezentuje dość wysoki jak na ten kraj poziom.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
19 sierpnia, 20:00over2.51.59 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.