Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Slavia Praga – Hapoel Beer Sheva, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA w czwartek 3 grudnia 2020 roku, o godzinie 21:00.

Drużyna czeska wykonała dobrą robotę w swoim ostatnim europejskim starciu z Niceą na wyjeździe, kiedy zanotowali przekonujące zwycięstwo 1:3.

Goście wykazali się dużym potencjałem ofensywnym i jako pierwsi objęli prowadzenie w 15. minucie po wspaniałym spokojnym wykończeniu akcji przez Lingra. Gospodarzom udało się wyrównać w 61., ale radość nie trwała długo, gdyż goście ponownie objęli prowadzenie zaledwie trzy minuty później po golu Olayinki a przypieczętowali zwycięstwo w 75 minucie.

Slavia rywalizuje w grupie z Leverkusen, Beer Shevą i wspomnianą Niceą, obecnie zajmującą czołowe miejsce, z praktycznie pewną fazą playoff.

Beer Sheva poniosła oczekiwaną porażkę w swoim ostatnim starciu w Lidze Europy przeciwko Leverkusen 4:1, grając w Niemczech.

Beer Sheva prawdopodobnie zakończy europejską kampanię po zakończeniu fazy grupowej. Obecnie zajmują ostatnie miejsce z teoretyczną szansą na awans, ale taki scenariusz jest mało prawdopodobny.

Slavia Praga przegrała niezasłużenie w Izraelu w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami i teraz powinien być ich czas na rewanż. Zaangażowanie drużyny z Izraela w ten mecz może być ograniczone za sprawą niezwykle małej szansy na awans do fazy playoff.

Jakość piłkarska jest po stronie Slavii i wszystko oprócz ich łatwego zwycięstwa byłoby ogromną niespodzianką.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 grudnia, 21:001 (HA: -1.5)1.70

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.