LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Slavia Praga – Legia Warszawa, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 19 sierpnia 2021 roku, o godzinie 19:00.

Slavia odpadła z Ligi Mistrzów po dwumeczu z Ferencvarosem, co było małą niespodzianką, ponieważ grający w fazie grupowej Ligi Mistrzów w poprzednim sezonie Prażanie byli faworytami do awansu.

Jednak po porażce wyjazdowej 2:0 gracze Slavii mieli bardzo trudne zadanie przed rewanżem. Udało im się co prawda strzelić gola jeszcze w pierwszej połowie za sprawą Masopusta jednak na więcej nie przeciwnicy im nie pozwolili, choć w sytuacjach podbramkowych przewaga Slavi była miażdżąca 21-2.

W lidze Slavia radzi sobie bardzo dobrze, wygrywając do tej pory wszystkie 3 mecze.

Legia pożegnała się z Ligą Mistrzów po porażce w dwumeczu z Dinamem, choć przed rewanżem byli w dość dobrej sytuacji, po remisie 1:1 w Zagrzebiu.

W rewanżu bardziej doświadczeni gracze mistrza Chorwacji strzelili gola 1 19 minucie i nie oddali prowadzenia już do końca spotkani, choć Legioniści mieli bardzo dużą przewagę zwłaszcza w drugiej części gry.

Slavia jest zdecydowanym faworytem tego meczu i moim zdaniem powinni wygrać go bez większych problemów, bo po pierwsze mają więcej jakości w zespole, i grają w domu, gdzie nie zwykli przegrywać, a nawet remisować. Legia nie jest na tę chwilę na tyle dobrym zespołem, aby zagrozić Slavii.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
19 sierpnia, 19:0011.50
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.