Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Smalawiczy – Eniergietyk BDU, rozgrywany w ramach pierwszej ligi białoruskiej w piątek 1 maja 2020 roku, o godzinie 15:00.

Drużna Smalawiczy weszła w nowy sezon w najgorszy z możliwych sposobów. Ich dotychczasowy bilans po 6 kolejkach to 3 remisy i 3 porażki.

Poprzedni mecz to porażka 1:3 u siebie z Dynamem Mińsk. Jeśli chodzi o posiadanie piłki i sytuacje strzeleckie to był on bardzo wyrównany, jednak to goście byli bardziej konkretni w ataku i po 69 minutach prowadzili 0:3. Jedyna bramka dla Smalawiczy padła po samobójczym trafieniu Goropevseka w 73 minucie meczu.

W tabeli Smalawiczy jest na przed ostatniej pozycji z dorobkiem 3 punktów i stratą już 4 oczek do bezpiecznej pozycji.

Jeśli chodzi o Eniergietyk to zespół miał bardzo udany początek sezonu. Po 3 kolejkach był liderem tabeli z kompletem zwycięstw. Jednak od 4 kolejki forma drużyny nagle się załamała.

Energietik przegrywał kolejno z Żodzino, Haradzieją oraz poprzednio z Nioman Grodno. Co gorsze zespół w tych trzech meczach nie strzelił żadnej bramki.

W tabeli drużna jest na 7 pozycji ze stratą 4 punktów do lidera.

W tym meczu spotykają się dwie drużyny pogrążone w głębokim kryzysie. Mające dodatkowo ogromne kłopoty ze strzelaniem bramek.

W poprzednich 7 meczach pomiędzy tymi drużynami padło mniej niż 2.5 gola. Dodatkowo w ostatnich 7 z 8 meczów Smalawiczy oraz w 4 z 5 ostatnich meczach Eniergietyk również padło mniej niż 2.5 gola.

Zapowiada się więc defensywny mecz z małą ilością goli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 maja, 15:00under2.51.49 (Wynik – 0:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.