LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Soligorsk – FK Słuck, rozgrywany w ramach pierwszej ligi białoruskiej w piątek 17 kwietnia 2020 roku, o godzinie 18:30.

Soligorsk w nowym sezonie nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Już na inaugurację zespół przegrał niespodziewanie mecz domowy z Żodzino 0:1.

Następnie przełamał się ze słabą w tym sezonie Haradzieją 0:2 na wyjeździe, ale kolejne 3 mecze to tylko dwa remisy w lidze z Nioman Grodno oraz Smalawiczy po 0:0 oraz porażka z Dynamem Brześć w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Białorusi.

Soligorsk ma ogromne problemy ze strzelaniem bramek, ich gra jest defensywna i bardzo mało kreatywna. Dość powiedzieć że w ostatnich 3 meczach drużna nie strzeliła bramki.

Jeśli chodzi o Słuck to zespół wygląda dobrze, gra nieźle i punktuje w meczach ligowych. Ostatnie ich spotkania to remis u siebie z Witebskiem 1:1, dwa zwycięstwa z Isłacz Mińsk 2:3 na wyjeździe i z Haradzieja 3:1 u siebie oraz porażka z mistrzem kraju Dynamem Brześć 0:1 u siebie.

W tabeli Słuck jest na 3 pozycji z dorobkiem 7 punktów po 4 kolejkach.

Jak już wspomniałem Soligorsk jest w słabej formie, strzela mało bramek i nie wydaje mi się, aby miało się coś zmienić w tym meczu. Słuck na wyjeździe również nie będzie forsował tempa i grał ofensywnie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
17 kwietnia, 18:30under2.51.72 (Wynik – 1:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *