LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Southampton – Wolves rozgrywany w ramach angielskiej Premier League w sobotę 18 stycznia 2020 roku, o godzinie 16:00.

Southampton
Drużna Southampton ma serię 6 meczów bez porażki i jest w bardzo dobrej formie.

Southampton przystępuje do tego meczu po niespodziewanym, sensacyjnym zwycięstwie na wyjeździe z Leicester 1:2.

Drużna gości najwidoczniej zapomniała już o potężnym kryzysie i fatalnej porażce z tą drużyną w październiku 2019 roku kiedy to u siebie otrzymali lekcję futbolu przegrywając 0:9.

Ogólnie rzecz biorąc ostatni czas jest bardzo dobry dla Southampton, drużyna ma serię 6 meczów bez porażki, w tym 5 zwycięstw, a harmonogram miała na prawdę ciężki wygrywając po drodze jeszcze z Tottenhamem i Chelsea.

W tabeli Southampton oddalił się już nieco od strefy spadkowej, zajmuje 12 miejsce z przewagą 7 punktów nad drużynami pod kreską.

Z drugiej strony zespół Wolves, który wpadł teraz w spory kryzys. Nie wygrał meczu od 5 spotkań. Odpadł z FA Cup w rywalizacji z Manchesterem United i po na prawdę świetnym okresie gry, teraz ma wielkie problemy nie tylko z wygrywaniem, ale również ze strzelaniem bramek – we wspomnianych 5 meczach strzelił ich tylko dwie.

Spotykają się w tym meczu dwie drużny które są aktualnie na dwóch różnych biegunach jeśli chodzi o formę.

Southampton jest w gazie i myślę, że będzie chciał kontynuować tę serię, mając na uwadze, że przyjdzie im się spotkać z nie najlepiej ostatnio dysponowanym Wolves – można powiedzieć przeciwnik idealny.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
18 stycznia, 16:001 (remis=zwrot)1.67 (Wynik – 2:3)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *