LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sporting Lizbona – Maritimo, rozgrywany w ramach portugalskiej pierwszej ligi, w poniedziałek 27 stycznia 2020 roku, o godzinie 22:00.

Sporting
Sporting ma za sobą dwie porażki z rzędu – w lidze oraz w pucharze ligi.

Sporting przystępuje do tego meczu po dwóch porażkach z rzędu. Drużyna miała jednak trudny harmonogram. Najpierw przegrała w lidze z Benficą u siebie 0:2, a następnie w pucharze ligi z Bragą na wyjeździe 2:1.

Mecz z Benfiką był co prawda wyrównany jeśli chodzi o posiadanie piłki i sytuacje bramkowe, jednak w decydujących momentach drużyna Benfiki wykazała się dojrzałością i doświadczeniem, strzelając dwa gole w końcówce meczu – 80 i 98 minuta gry.

W tabeli ligowej Sporting jest na 4 pozycji ze stratą 2 punktów do 3 i aż 11 punktów do 2 miejsca.

Jeśli chodzi o Maritimo to drużna ma niezły okres, ponieważ nie przegrała od 6 meczów – bilans 2 zwycięstwa i 4 remisy.

Ostatnie 3 mecze to ligowe potyczk. Z Rio Ave na wyjeździe wygrana 0:1, z Guimaraes 0:0 u siebie oraz z Famalicao na wyjeździe 1:1.

W tabeli Maritimo jest na 11 pozycji z przewagą 6 punktów nad strefą spadkową, tak więc każdy punkt jest dla nich bardzo cenny.

Mecze drużyny Maritimo charakteryzuje bardzo defensywne podejście oraz mała liczba dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. W połączeniu ze słabo ostatnio dysponowaną drużyną Sportingu, można się spodziewać, że w tym meczu nie padnie zbyt wiele bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 stycznia, 22:00under2.52.15 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *