Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Szachtar – Wolfsburg, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w środę 5 sierpnia 2020 roku, o godzinie 18:55.

Rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Europy. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym 12 marca, Szachtar wygrał na wyjeździe 1:2 i to on jest faworytem do awansu.

W niedawno zakończonym sezonie ligi ukraińskiej Szachtara bez najmniejszych problemów wygrał mistrzostwo kraju, dystansując wicemistrza – Dynamo Kijów o 23 punkty.

Szachtar od 31 maja kiedy to zostały wznowione rozgrywki ligi ukraińskiej nie przegrał jeszcze meczu. W 9 kolejkach ligowych wygrał 7 spotkań a 2 zremisował, Grając przy tym bardzo ofensywnie, co jednak odbijało się również na utracie dość sporej liczby goli. Bilans bramkowy w tych 9 spotkaniach to 21 zdobytych oraz 11 straconych bramek.

Wolfsburg ostatni oficjalny mecz o stawkę grał 27 czerwca, kiedy to rozgrywana była 34 kolejka Bundesligi. Wówczas Wolfsburg przegrał u siebie z Bayernem 0:4.

W 4 ostatnich meczach o stawkę Wolfsburg wygrał 1 mecz 1:4 na wyjeździe z Schalke oraz 1 zremisował 2:2 z Freiburgiem a także 2 mecze przegrał 3:0 z M’Gladbach oraz wspomniane 0:4 z Bayernem.

Wolfsburg chcąc awansować będzie musiał zagrać ofensywnie co może być wodą na młyn dla gospodarzy, którzy są niesamowicie groźni w kontratakach.

Przewiduje ciekawy mecz ze sporą ilością goli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 sierpnia, 18:55over2.51.68 (Wynik – 3:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.