Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Toulouse – Grenoble, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 2, w piątek 21 maja 2021 roku, o godzinie 20:45.

Betclic
Odbierz bonus 550zł w Betclic już teraz!

Barażowy mecz o awans do Ligue 1. Jest to spotkanie półfinałowe – na tym etapie rozgrywany jest tylko jeden mecz bez rewanżu.

Toulouse – spadkowicz poprzedniego sezonu Ligue 1, w tym miał chrapkę na bezpośredni awans, ale tego celu nie udało się zrealizować. W sezonie zasadniczym drużyna zajęła 3 miejsce i musiała się zadowolić meczami barażowymi.

W końcówce sezonu Toulouse nieco zawiodła ponieważ, w dwóch ostatnich kolejkach zanotowała zaledwie dwa remisy, przed co zabrakło im 2 punktów do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem.

Grenoble natomiast zajęło 4 pozycję przez co musiało rywalizować jeszcze w ćwierćfinale barażów z Paris FC z pozycji numer 5. Mecz ten zakończył się pewnym zwycięstwem Grenoble 2:0 na własnym stadionie.

Grenoble również nieco zawiodło w końcówce sezonu wygrywając zaledwie jedno z 4 ostatnich meczów.

Toulouse jest zdeterminowane by powrócić do Ligue A, ma lepszą jakościowo kadrę i doświadczenie, które jest niezbędne w tego typu meczach. Uważam, że nie bez problemów, ale gospodarze wygrają ten mecz.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 maja, 20:4511.98 (Wynik – 3:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.