Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Turcja – Czarnogóra, rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Śwista 2022, w środę 1 września 2021 roku, o godzinie 20:45.

Turcja jest jedynym niepokonanym zespołem w grupie G, w której oprócz nich występują Holandia, Czarnogóra, Norwegia, Łotwa i Gibraltar. Turcja obecnie znajduje się na szczycie z siedmioma dotychczas zebranymi punktami.

Zwyciężyli u siebie z Holandią 4:2 i pokonali Norwegię na wyjeździe z przekonującym wynikiem 0:3, ale zremisowali u siebie 3:3 z mocno niedocenianą Łotwą.

Mimo że Turcy zawiedli na EURO, to wkraczają w to starcie jako mocni faworyci i z pewnością dołożą wszelkich starań, aby jak najlepiej kontynuować swoją kampanię weliminacjach.

Nieobecny jest obrońca Erkin (59/2, Fenerbahce), pomocnicy Kahveci (21/1, Fenerbahce), Tokoz (10/0, Trabzonspor), Tekdemir (22/0, Basakehir) i napastnik Tosun (45/18, Everton) w porównaniu do poprzednich powołań.

Czarnogóra rozpoczęła eliminacje od dwóch zwycięstw z rzędu, wygrywając na wyjeździe z Łotwą 1:2 i u siebie z Gibraltarem z przekonującym wynikiem 4:1, ale trzeba przyznać, że mecze były dla nich dość łatwi przeciwnicy.

W trzecim meczu na wyjeździe z Norwegią nie wykazali się większą kreatywnością i zanotowali porażkę 0:1, mimo że mieli szanse na lepszy wynik.

Obecnie zajmują trzecie miejsce w grupie, mając taką samą liczbę punktów jak druga Holandia, i szczerze mówiąc, nie jestem pewien, czy mogą być w pełni konkurencyjni w stosunku do mocniejszych zespołów, wśród których z pewnością jest Turcja.

Nie zagra w tym meczu obrońca Saveljic (4/0, Vallecano), pomocnicy Jovovic (39/0, Jablonec), Savicevic (8/0, Samsunspor), Boljevic (26/2, Standard), Bakic (21/0, Mouscron), napastnik Jovetic (61/31, Hertha) w porównaniu do poprzednich powołań.

Turcja vs Czarnogóra H2H
27.03.18 Czarnogóra vs Turcja 2 : 2
29.05.16 Turcja vs Czarnogóra 1 : 0

Jak wcześniej wspomnieliśmy, Turcy zawiedli swoich kibiców w poprzednim EURO 2020, ale przed nimi jest doskonała okazja, aby odbić się i dobry sposób kontynuować swoją kampanię w eliminacjach do Mistrzostw Świata.

Mając przewagę na własnym boisku i dość niepewnego przeciwnika w trudniejszych meczach, zwycięstwo gospodarza z co najmniej jedną bramką przewagi wcale nie wygląda nierealnie, przynajmniej w moich oczach.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 września, 20:451 (HA: -1)1.92
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.