Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Warta Poznań – Termalica, rozgrywany w ramach polskiej drugiej ligi, we wtorek 28 lipca 2020 roku, o godzinie 20:40.

Mecz półfinałowy, barażów o awans do Ekstraklasy.

Warta Poznań po sezonie zasadniczym zajęła w tabeli drugiej ligi, 3 miejsce i na pewno w piłkarzach jest rozgoryczenie i niedosyt takim obrotem sprawy, ponieważ Warta długo zajmowała miejsca gwarantujące bezpośredni awans do Ekstraklasy. Ostatecznie drużyna z 5 punktami starty awansowała do barażów.

Ich forma w ostatnich tygodniach jest dość niestabilna, poprzedni mecz drużyna przegrała u siebie ze Stomilem Olsztyn 1:2, a bilans poprzednich 5 meczów to 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 2 porażki.

Jeśli chodzi o Termalicę to zespół zajął 6 miejsce do końca walcząc o awans do barażów.

Poprzedni mecz drużyny z Niecieczy to domowe, bardzo ważne zwycięstwo nad Odrą Opole. Tylko taki wynik zapewniał Termalice awans do barażów.

Bilans poprzednich 5 spotkań tej drużyny to 3 zwycięstwa i 2 remisy, więc jak widzimy Termalica wraz z końcem sezonu rozkręcała się jeśli chodzi o dobrą formę.

Tego typu mecze, bez rewanżów są zazwyczaj rozgrywane w bardzo defensywnym stylu, bo żadna z drużyn, nie chcę ryzykować straty bramki. Obstawiam taki właśnie przebieg i w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
28 lipca, 20:40under2.51.78 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.