LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Watford – Liverpool, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League w sobotę 29 lutego 2020 roku, o godzinie 18:30.

Liverpool
Liverpool w tym sezonie Premier League stracił tylko 2 punkty.

Watford przystępuje do tego meczu po 6 kolejnych meczach bez zwycięstwa – 5 w Premier League oraz 1 w Pucharze Anglii.

Poprzednie ich spotkanie to porażka 3:0 na wyjeździe z Manchesterem United. Mecz był jednostronny i prowadzony od dyktando gospodarzy, którzy napoczęli rywali w 42 minucie co znacznie ułatwiło im grę.

Watfrod starał się kontrować, ale niewiele z tego wynikało. W tabeli ligowej dzisiejsi rywale Liverpoolu są na przedostatnim miejscu z 24 punktami i stratą tylko 1 punktu do bezpiecznego miejsca.

Do ligowych zwycięstw Liverpoolu już chyba każdy się przyzwyczaił. Zanotowali w tym sezonie tylko jeden remis, a poza tym tylko i wyłącznie zwyciężają.

Nawet gdy im w jakimś meczu nie idzie jak chociażby w poprzedniej kolejce z West Ham, kiedy to przegrywali 1:2 u siebie, to za każdym razem któryś z graczy Liverpoolu bierze sprawy w swoje ręce i przechyla szalę na korzyść The Reds.

W tabeli Primera Division The Reds pewnie zmierzają po tytuł mistrzowski mając 12 punktów więcej niż drugi Manchester City.

Można powiedzieć, że Liverpool to już maszynka do wygrywania meczów ligowych (w lidze mistrzów przegrali ostatnio na wyjeździe z Atletico Madryt). Trafiają teraz na Watford w bardzo słabej formie i tylko cud mógłby sprawić, że drużyna gospodarzy zdobędzie tutaj choćby jeden punkt.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 lutego, 18:3021.44 (Wynik – 3:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *