Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Watford – Manchester City, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League we wtorek 21 lipca 2020 roku, o godzinie 19:00.

Watford zajmuje obecnie miejsce 17, a więc tuż nad strefą spadkową. Ich przewaga nad zagrożoną spadkiem Aston Villa to 3 punkty.

Gospodarze przystępują do tego meczu po ważnym, ale niestety przegranym meczu z bezpośrednio walczącym o utrzymanie West Ham, 3:1 na wyjeździe.

Na szczęście dla drużyny Watford dwa wcześniejsze mecze zakończyły się ich zwycięstwem (po 2:1 u siebie z Newcastle oraz Norwich) co sprawiło, że sytuacja drużyny jest w miarę dobra, ale musi ona szukać teraz punktów w każdym meczu, nawet z tak silnym rywalem jak Manchester City.

Goście zajmują 2 miejsce w tabeli z 75 punktami na koncie. Już od dawna wiadomo było, że Manchester jest skazany na tę pozycję ponieważ ma ogromną stratę do Liverpoolu oraz bardzo bezpieczną przewagę nad resztą stawki.

Piłkarze The Citizens nie potrafili się zmobilizować na mecz Pucharu Anglii, przegrywając z Arsenalem 2:0, i odpadając z dalszej rywalizacji.

Zdeterminowani do utrzymania w lidze gospodarze z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą w tym meczu, być może przegrają, ale po walce i chęci zdobycia chociaż punktu co może zaowocować strzelonymi golami. O bramki dla Manchesteru się nie martwię.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 lipca, 19:00BTTS1.78 (Wynik – 0:4)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.