LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Węgry – Albania, rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022, w sobotę 9 października 2021 roku, o godzinie 20:45.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Węgrzy przystępują do tego meczu w ni najlepszych nastrojach, zajmują dopiero 4 miejsce w grupie I, w której rywalizują z Anglią, Albanią, Polską, Andorą i San Marino. 10 punktów zdobytych w 6 meczach to nie najlepszy bilans, biorąc pod uwagę, że 9 punktów zdobyli w meczach z San Marino oraz Andorą.

We wrześniowych spotkaniach zanotowali porażki 0:4 u siebie z Anglią, oraz 1:0 na wyjeździe z Albanią co może być dla nich brzemienne w skutkach, teraz po prostu muszą ten mecz wygrać by myśleć o 2 miejscu w grupie.

Albania nadspodziewanie dobrze radzi sobie w tych eliminacjach. Zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 12 punktów.

Poprzednie ich mecze to porażka z Polską 4:1, choć jak pamiętamy nasi rywale zaprezentowali się w tym meczu bardzo dobrze i nie zasłużyli na tak wysoką porażkę. Ponadto jak już wspomniałem, wygrali z Węgrami 1:0 oraz z San Marino 5:0 – oba mecze rozgrywane w domu.

Węgrzy, by w ogóle marzyć o zajęciu 2 miejsca w grupie muszą się zmobilizować i zaprezentować lepszy futbol niż ten który pokazali ostatnim razem, a że umieją grać to widzieliśmy na EURO 2020. Na pewno wielkim atutem będzie ich własny stadion i kibice którzy wypełnią go w 100%.

Węgrzy mają nóż na gardle i lepszy kadrowo zespół więc moim zdaniem wygrają dzisiejszy mecz.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 października, 20:4512.09

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *