LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Werder Brema – Hannover 96, rozgrywany w ramach niemieckiej 2. Bundesligi, w sobotę 24 lipca 2021 roku, o godzinie 20:30.

Zdegradowany do 2. Bundesligi Werder, z pewnością ma jeden cel w tym sezonie, a jest nim powrót do niemieckiej elity.

Mieli dobry okres przygotowawczy, składał się z siedmiu meczów towarzyskich, kiedy pokazali wielką siłę, ale nie poradzili sobie w trudniejszych meczach z Zenitem i Feyenoordem.

Ich występy w ostatnim czasie są obiecujące, a przed nimi jest doskonała okazja, aby zacząć wszystko od nowa i wrócić do Bundesligi, do której moim zdaniem z pewnością pasują.

Hannover nie miał żadnych obaw co do spadku w poprzednim sezonie, ale ze względu na przeciętne występy nie był w stanie rywalizować o miejsca promujące awansem.

W rozgrywkach przygotowawczych nie błyszczeli, bo udało im się odnieść tylko jedno zwycięstwo na sześć spotkań i chyba nadal szukają dobrej formy.

Werder Brema vs Hanower 96 H2H
23.12.20 Hannover vs Werder Brema 0 : 3
19.01.19 Hannover vs Werder Brema 0 : 1
25.08.18 Werder Brema vs Hannover 1 : 1

Mimo że Werder miał dość nieprzyjemne doświadczenie w postaci spadku w zeszłym sezonie, nadal jest drużyną, która nie tak dawno rywalizowała z najlepszymi drużynami na świecie, co wystarczy, aby rozsądnie umieścić ich w uprzywilejowanej pozycji w tym meczu.

Poza tym, jak wspomniano powyżej, Hannover nie wygląda w tej chwili zbyt dobrze i nie jestem pewien, czy będą w stanie w pełni dorównać gospodarzom, mimo że gospodarzom brakuje kilku ważniejszych graczy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
24 lipca, 20:3011.91
Bonus 3333
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *