Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Wisła Kraków – Górnik Zabrze, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy w piątek 5 marca 2021 roku, o godzinie 20:30.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Wisła przystępuje do tego meczu w bardzo dobrych humorach, krakowianie bowiem wygrali w poprzedniej kolejce z imienniczką z Płocka 1:3 na wyjeździe odwracając losy meczu w ostatnich minutach. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Białej Gwiazdy, ale kolejne zwycięstwo n a pewno podniosło morale piłkarzy.

Po przerwie zimowej Wisła wygrała 3 spotkania, zremisowała 1 oraz przegrała również 1 spotkanie (z Piastem Gliwice 3:4, prowadząc już 3:0).

W tabeli Wisła odbiła się od jej dolnych rewirów, zajmując aktualnie 10 pozycję z dorobkiem 24 punktów po 19 kolejkach. Ich przewaga nad strefą spadkową to 9 punktów.

Górnik przystępuje do tego meczu po porażce domowej z Legią Warszawa 1:2. Była to druga już z rzędu przegrana Zabrzan po wyjazdowej porażce z Lechią Gdańsk 2:0.

Po wznowieniu rozgrywek Górnik przegrał 4 spotkania, w tym również w Pucharze Polski z Rakowem 4:2, wygrał natomiast tylko raz – z ostatnią w tabeli Stalą Mielec 2:1 u siebie.

W tabeli Górnik zajmuje 6 pozycję z 27 punktami na koncie.

Wisła jest w gazie, a pod wodzą nowego szkoleniowca nabrała wiatru w żagle. Mecz u siebie może być kolejną okazją, aby dopisać 3 punkty i walczyć o czołowe miejsca w tabeli. Górnik nie prezentuje się najlepiej w rundzie wiosennej więc myślę, że tego meczu nie wygra.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 marca, 20:301 (remis=zwrot)1.65 (Wynik – 0:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.