Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Wisła Kraków – Korona Kielce, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy w niedzielę 23 lutego 2020 roku, o godzinie 15:00.

Wisła Kraków
Wisła Kraków jeszcze w tym roku nie przegrała meczu.

Wisła Kraków po przerwie zimowej prezentuje się na prawdę solidnie. Poczynione zimą wzmocnienia zespołu na pewno są trafione i między innymi dzięki nim Wisła opuściła już strefę spadkową.

Dwa ostatnie mecze Białej Gwiazdy to bezapelacyjne zwycięstwo na inaugurację rundy wiosennej z Jagiellonią u siebie 3:0 oraz wyjazdowa wygrana z Zagłębiem 0:1.

Zwłaszcza ten drugi mecz wskazuje na poprawę gry piłkarzy Wisły ponieważ mecze wyjazdowe nie były w ostatnim czasie mocną stronę Wisły Kraków.

W tabeli Ekstraklasy Wisła jest na 13 – bezpiecznej pozycji jednak z taką samą ilością punktów co zagrożona spadkiem Korona, czyli ich dzisiejszy rywal. Można więc powiedzieć, że będzie to mecz o 6 punktów, który zadecyduje w dużym stopniu o układzie tabeli.

Korona jeszcze w tym roku nie wygrała oficjalnego meczu. W lidze zanotowała dwa bezbramkowe remisy, z Górnikiem Zabrze u siebie oraz Jagiellonią na wyjeździe.

W okresie przygotowawczym tylko pierwszy mecz udało się wygrać a następne 5 spotkań zakończyło się 4 porażkami oraz 1 remisem. Bilans ich ostatnich 8 meczów to 1-3-4.

Jak już wspomniałem w tabeli ligowej Korona jest w strefie spadkowej, więc każdy zdobyty teraz punkt jest dla nich na wagę złota.

Na pewno będzie to mecz walki, bo do tego przyzwyczaiły nas już te drużyny grające ze sobą. Wisła na pewno będzie miała przewagę własnego boiska, lepszej aktualnie formy oraz dobrej atmosfery w zespole. Korona może co najwyżej liczyć w tym meczu na remis, ale jeśli krakowianie ich nie zlekceważą i podejdą do tego meczu z pełną motywacją powinni to spotkanie wygrać.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 lutego, 15:0011.90 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.