LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Wolfsberger – Austria Wiedeń, rozgrywany w ramach austriackiej Bundesligi w niedzielę 30 maja 2021 roku, o godzinie 17:00.

Rewanżowe starcie w barażu o awans do kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA. W pierwszym meczu rozgrywanym w Wiedniu, Austria bez żądnych problemów pokonała rywali 3:0 i jest już bardzo blisko celu.

Wolfsberger po sezonie zasadniczym, zajął 5 miejsce, grając w grupie mistrzowskiej. W końcówce sezonu Wolfsberger wyraźnie, spuścił z tonu, mając 4 ostatnie mecze bez zwycięstwa.

Austria Wiedeń, nie załapała się do grupy mistrzowskiej, jednak zajmując 2 pozycję w grupie spadkowej zagwarantowała sobie prawo gry w barażach o Europejskie Puchary, co jak widzimy może im się udać. W meczu półfinałowym w barażach Austria pokonała Hartberg 0:3 na wyjeździe.

Austria w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego zaliczyła porażę na wyjeździe z Ried 3:2, jednak mecz był już tak na prawdę o pietruszkę.

W poprzednich 6 meczach Austrii oraz w 5 ostatnich spotkaniach Wolfsberger padło więcej niż 2.5 gola. Takie scenariusza spodziewam się również i dzisiaj, ponieważ Wolfsberger z pewnością będzie atakował od samego początku, nie mając tak na prawdę nic do stracenia. Dla Austrii może to być jednak woda na młyn, bo drużyna jest w całkiem niezłej formie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 maja, 17:00over2.51.54
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *