Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Wolves – Brentford, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w sobotę 18 września 2021 roku, o godzinie 13:30

Wilki w poprzednim spotkaniu w Premier League wygrały swój wyjazdowy mecz z Watford 0:2.

Wyglądali lepiej od początku meczu, ale dopiero w drugiej części meczu zdołali objąć prowadzenie po tym, jak gospodarze strzelili samobójczego gola w 74 minucie. Było to pozytywnym impulsem dla gości, którzy zaledwie dziewięć minut później podwoili przewagę za sprawą Hwang Hee-Chana i zasłużenie zgarnęli 3 punkty.

Obecnie zajmują 13. miejsce w tabeli, z pewnością wchodząc w to starcie z podwyższonym morale, ponieważ w końcu udało im się odnieść pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.

Brentford w nie najlepszych nastrojach przystępuje do dzisiejszego meczu ponieważ drużyna przegrała w poprzedniej kolejce u siebie z Brighton 0:1.

W pierwszej części byli bardziej agresywni, ale nie wykorzystali kilku przyzwoitych okazji i pojawili się dość pasywni w drugiej części, płacąc za to cenę w 90. minucie, kiedy stracili jedyną w tym spotkaniu bramkę.

Brentford ostatnio wyraźnie ma problemy, ponieważ obecnie mają trzy mecze bez zwycięstwa, zajmując 10. miejsce w tabeli.

Wilki vs Brentford H2H
02.01.18 Wilki vs Brentford 3 : 0
26.08.17 Brentford vs Wilki 0 : 0
14.03.17 Brentford vs Wilki 1 : 2
24.09.16 Wilki vs Brentford 3 : 1

Gospodarze zdecydowanie mają potencjał, by wygrać ten mecz i być może ich ostatnie zwycięstwo było właśnie tym, czego potrzebowali, aby w końcu przełamać blokadę. Przy odpowiednim podejściu i odrobinie większej wiary w ich możliwości ofensywne, jestem przekonany, że mają środki, aby w tym spotkaniu ograć gości, którzy widocznie nie są ostatnio w formie i nie grają zbyt dobrze zwłaszcza na wyjazdach.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
18 września, 13:3011.81
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.