LVBET EURO 2021

Wszyscy chyba kibice piłki nożnej w Polsce, słyszeli o ostatnich zawirowaniach związanych z sytuacją w jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce Wiśle Kraków. Sytuacja nie była do pozazdroszczenia, klubowi, ze względu na bardzo złą sytuację finansową groził upadek.

LVbet jest sponsorem Wisły Kraków od 2017 roku.

LVbet jako sponsor główny trzynastokrotnego mistrza Polski stanął na wysokości zadania i tak złej sytuacji nie odwrócił się od klubu z Krakowa, co więcej w ostatnich dniach firma bukmacherska LVbet przelała na konto Wisły kilkaset tysięcy złotych pierwszej transzy z łącznej kwoty zapisanej w umowie sponsorskiej. Na pewno te pieniądze klubowi z Krakowa się przydadzą, a można powiedzieć, że są im w tym momencie niezbędne.

Jak widać LVbet jest z Wisłą Kraków na dobre i na złe i bukmacher ten nie odwrócił się od “Białej Gwiazdy”, w tak trudnej sytuacji ani na moment. Umowa sponsorska jest zawarta do 2021 roku i miejmy nadzieję w obopólnych korzyściach będzie kontynuowana.

LVbet oprócz nawiązania współpracy z Wisłą Kraków, jest również sponsorem głównych występującej aktualnie w I lidze Garbarni Kraków oraz oficjalnym sponsorem piłkarskich klubów: Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisły Płock, Piasta Gliwice, Zagłębia Sosnowiec oraz Śląska Wrocław.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *