Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Liverpool – Burnley, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w czwartek 21 stycznia 2021 roku, o godzinie 21:00.

Liverpool ma za sobą dość słaby okres, ponieważ w 4 ostatnich kolejkach Premier League nie zanotował zwycięstwa i stracił miejsce w czołówce tabeli.

W tej chwili znajduje się na 4 miejscu z dorobkiem 34 punktów po 18 meczach, a ich strata do lidera to już 4 punkty – do niedawna Liverpool był liderem, ale po tak słabych występach nic dziwnego, że drużyna Jurgena Kloppa osuwa się w tabeli

Poprzedni ich mecz to domowy, bezbramkowy remis z Manchester United. Do tego Liverpool dołożył porażkę z Southampton 1:0 na wyjeździe oraz kolejne remisy z Newcastle na wyjeździe 0:0 oraz z West Brom u siebie 1:1.

W międzyczasie Liverpool awansował do kolejnej rundy Pucharu Anglii wygrywając na wyjeździe z Aston Villa 1:4.

Burnley przystępuje do tego meczu po dwóch kolejnych porażkach ligowych, z West Ham na wyjeździe 1:0, oraz u siebie z Manchesterem United również 0:1.

Burnley rónież awansował do kolejnej rundy FA Cup wygrywając po dogrywce z Milton Keynes 2:1.

W tabeli Premier League drużyna prowadzona przez Seana Dyche plasuje się tuż nad strefą spadkową z dorobkiem 16 punktów po 17 meczach.

Liverpool jest w dołku i potrzebuje zwycięstwa, aby nie stracić kontaktu z czołówką tabeli. Burnley gra w tym sezonie słabo, zwłaszcza na wyjazdach więc jest to bardzo dobra okazja dla Liverpoolu na przekonujące i wysokie zwycięstwo na podbudowanie morale zespołu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 stycznia, 21:001 (HA: -1.5)1.60 (Wynik – 0:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.