LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sparta Rotterdam – PSV Eindhoven, rozgrywany w ramach holenderskiej Eredivisie, w sobotę 16 stycznia 2021 roku, o godzinie 18:45.

Sparta przystępuje do tego meczu po wyjazdowym zwycięstwie z Sittard 0:1. Był to dość wyrównany mecz z lekką przewagą gości, więc ich zwycięstwo można uznać za zasłużone, a gola na wagę zwycięstwa zdobył w 57 minucie Lennart Thy.

Sparta gra w ostatnim czasie bardzo w kratkę, zwycięstwa przeplata porażkami. Drużyna z Rotterdamu przegrała 2 ostatnie mecze u siebie, a ich ogólny bilans 4 ostatnich meczów to dwa wyjazdowe zwycięstwa oraz 2 domowe porażki.

W tabeli Sparta zajmuje 9 pozycję z dorobkiem 21 punktów po 16 meczach.

PSV w dwóch ostatnich meczach zdobyło tylko 1 punkt. Był to na prawdę ciężkie spotkania, z Ajaxem drużyna z Eindhoven wywalczyła wyjazdowy remis 2:2 by w ostatnią środę przegrać u siebie z Alkmaar 1:3.

PSV tym samym spadło na 4 pozycję w tabeli z 34 punktami na koncie, ale ich strata do lidera, Ajaxu to tylko 1 punkt.

Drużyna z Eindhoven musi otrząsnąć się po ostatnich słabych występach i zmobilizować się, aby reszta stawki, a zwłaszcza Ajax nie odjechał im bo wówczas strata może być nie do odrobienia. Sparta gra ostatnimi czasy fatalnie u siebie, więc handicap w postaci własnego boiska może nie odegrać tutaj zbyt wielkiej roli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 stycznia, 18:4521.64 (Wynik – 3:5)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *