LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz AIK Sztokholm – Maribor, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 31 lipca 2019 roku, o godzinie 19:00.

Maribor - AIK
W pierwszym meczu pomiędzy Maribor – AIK Sztokholm padł wynik 2:1.

Po pierwszym meczu Maribor pojedzie do Szwecji z korzystnym wynikiem 2:1. AIK zagrał bardzo słaby mecz wyjazdowy w Lidze Mistrzów w zeszłym tygodniu, ale taka strategia była do przewidzenia – obrona i kontrataki. 

W drugiej połowie drużyna AIK niemal w ogóle nie przebywała na połowie przeciwnika, a wynik w strzałach 15-0 na korzyść Mariboru mówi wszystko. Wynik końcowy to tylko 2:1 i jest to na prawdę powód do zadowolenia dla piłkarzy ze Szwecji, ponieważ mogło się to skończyć pogromem.

Na szczęście dla AIK mecz się jeszcze nie skończył, ale rewanżowe spotkanie musi się dla nich ułożyć inaczej i muszą je wygrać.

W pierwszej rundzie byli w podobnej sytuacji, gdzie przegrali pierwszy mecz w Armenii z Araratem 2:1 i w rewanżu wygrali 3:1. Różnica polega na tym, że tym razem przyjdzie im się zmierzyć z lepszym przeciwnikiem, który nie da Ci przewagi 3-0, jak Ararat. Tym razem przeciwnicy są bardziej wyszkoleni i doświadczeni.

AIK zagrał również w sobotę w Szwedzkiej Allsvenskan i wygrał 2:0 na wyjeździe z Sirius, wymieniając 6 graczy w porównaniu z meczem wyjazdowym w Słowenii. Dobry nastrój w AIK trwa nadal, ponieważ nadal są liderami tabeli, razem z Malmo mają po 37 punktów.

Maribor przygotowywał się do tego starcia w słoweńskiej Prva Liga przeciwko Olimpiji Ljubljana. Trener wymienił 4 graczy w składzie w porównaniu z meczem z AIK. Mecz zakończył się wynikiem 0-0, a najlepszy gracz drużyny Rok Kronaweter usiadł na ławce rezerwowych na cały mecz. Jest on kluczem do dobrej gry drużyny Mariboru, więc trener wiedział co robi.

AIK stracił gole w każdym meczu w Kwalifikacjach Ligi Mistrzów – w sumie 5 bramek w 3 meczach, ale strzelił także gole we wszystkich.

Maribor będzie miał szansę i uważam, że bardzo prawdopodobne jest, że przynajmniej raz jeszcze coś ustrzeli w tym dwumeczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
31 lipca, 19:00BTTS1.93 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *