LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet, na mecz Basel – PSV Eindhoven, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 30 lipca 2019 roku, o godzinie 20:00.

Basel
Basel 1893

Basel doznało porażki 3:2 w pierwszym meczu z PSV, z pewnością najbardziej emocjonującym meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

Piłkarze Basel mieli nawet przewagę 1:2 na wyjeździe, aż do ostatnich kilku minut starcia. W końcówce meczu zapłacili cenę za zbyt defensywną i zachowawczą grę.

Drużyna rozpoczęła ligę krajową wygrywając 4:1 z Sion w pierwszej kolejce, ale przegrała u siebie 1:2 ze St Gallen w ostatni weekend. Prawdopodobnie pod presją wyniku w LM i oszczędzając się trochę przed rewanżem z PSV.

PSV miało ogromne szczęście, że odniosło to zwycięstwo w ostatnich minutach starcia, jednak z tego, co widzieliśmy w ciągu dziewięćdziesięciu minut, ich zwycięstwo było zasłużonym wynikiem.

Drużyna holenderska miała więcej posiadania piłki i więcej szans na zdobycie gola, ale była również nieskuteczna i pasywna w defensywie.

Podczas meczów przedsezonowych nie zrobili większego wrażenia i wydaje się, że mogą potrzebować więcej czasu na dojście do pełni formy – wciąż jednak może to okazać się wystarczające na tym etapie kwalifikacyjnym.

Przegrali mecz o Super Puchar Holandii z Ajaxem 2:0 w zeszłą sobotę, podobnie jak Basel – oszczędzając się trochę i zachowując siły na Ligę Mistrzów.

Spodziewam się podobnego wyniku do tego, który mieliśmy tydzień temu. Obie drużyny radzą sobie znacznie lepiej w ataku niż w obroni. Basel musi teraz zaatakować, a PSV jest w stanie odpowiedzieć w ten sam sposób.

Drużyna PSV pozostaje faworytem, ale wydaje mi się, że dużo lepszym typem jest postawienie na gole obu drużyn.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 lipca, 20:00BTTS1.41 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *