LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Angers – Dijon, rozgrywany w ramach pierwszej ligi francuskiej, w sobotę 31 sierpnia 2019 roku, o godzinie 20:00.

Angers
Angers są niepokonani w 19 z ostatnich 21 meczów przeciwko Dijon.

Angers ma za sobą dwa imponujące występy u siebie, ale także dość rozczarowującą wizytę w Lyonie, gdzie zostali zmiażdżeni z sześcioma bramkami w siatce.

W każdym razie ta przegrana z pewnością nie sprawiła, że ​​stracili impet, ponieważ zespół zareagował naprawdę dobrym występem przeciwko Metz w zeszły weekend wygrywając 3:0.

Podobnie jak w meczu z Bordeaux w pierwszej kolejce, zespół grał dobrze od pierwszej minuty i nie miał wielu problemów z wygraną, mimo że oddał nieco pole gry przeciwnikom w końcówkach tych wygranych meczów.

Obrońca Fulgini nie jest w pełni sprawny po kontuzji w drużynie gospodarzy, również ofensywny pomocnik Thiouba nie będzie gotowy na ten mecz, obaj nie grali dotychczas w tym sezonie.

Po porażkach ze St Etienne u siebie i Toulouse na wyjeździe, gracze Dijon zanotowali kolejną porażkę, przegrywając ponownie u siebie, z Bordeaux 0:2 w ostatnią sobotę. O ile w dwóch pierwszy meczach, grali nieźle to w ostatnim spotkaniu nie mieli praktycznie nic do powiedzenia.

Trzy porażki oraz coraz gorsza gra, nie wróży zbyt dobrze na najbliższy mecz.

Goście zagrają bez defensywnego pomocnika Marie. Kontuzjowani są także ofensywni gracze Tavares (2/1) i Jeannot (2/0).

Angers jest jedną z pozytywnych niespodzianek na początku sezonu i mają wszelkie powody, aby czuć się faworytem do zwycięstwa, grając przeciwko drużynie której gra się nie układa z początkiem sezonu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
31 sierpnia, 20:0011.71 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *