LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Everton – Wolves, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, dnia 1 września 2019 roku, o godzinie 15:00.

Everton
Gracze Everton cieszący się ze zdobytej bramki.

Everton w pierwszych trzech kolejkach Premier League zdobył 4 punkty z bilansem 1-1-1. Najpierw zagrał przyzwoicie z Crystal Palace w meczu zremisowanym bezbramkowo, a następnie w zwycięskiej potyczce u siebie z Watford, lecz zespół nie kontynuował tej passy w zeszły weekend, kiedy przegrali na wyjeździe z Aston Villa 0:2.

Po raz kolejny mieli więcej posiadania piłki, ale stworzone szanse nie były konkretne. The Villans objęli prowadzenie w 21. minucie za sprawą Wesleya i od tego czasu łatwiej im było grać, dobijając rywali końcówce meczu, gdy obrona nie była już tak zdeterminowana.

Everton grał w Pucharze EFL w środku tygodnia, wygrywając u siebie z Lincoln 2:4 w rotacyjnym składzie.

Wilki wpadają w napięty harmonogram, odkąd drużyna rozpoczęła kwalifikacje do Ligi Europy już pod koniec lipca, rozgrywając na zmianę mecze w Europie i Premier League co 3 dni.

Trzy remisy na początku sezonu nie powinny zbytnio martwić, ponieważ zespół nie miał łatwych przeciwników grających na wyjeździe z Leicester oraz u siebie z Manchester United i Burnley.

W środku tygodnia Wilki ponownie wygrały z Torino, tym razem 2:1 u siebie i awansowały do ​​fazy grupowej Ligi Europy dzięki łącznemu wynikowi 5:3 nad drużyną włoską.

Wracając do Premier League, nie ma wątpliwości, że Everton będzie chciał odnieść zwycięstwo po rozczarowaniu wyjazdem do Aston Villa.
Jednak Wolves nie są tutaj chłopcami do bicia i mają wszelkie szanse na zdobycie choć punktu. Jest to szczególnie spowodowane ich grą w ataku i ich skutecznością. Obie drużyny zdobędą co najmniej jedną bramkę w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 września, 15:00BTTS1.95 (Wynik – 3:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *