LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Aston Villa – Everton, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w piątek 23 sierpnia 2019 roku o godzinie 21:00.

Drużyna Evertonu po dwóch kolejkach ma na koncie 4 punkty.

Po nieudanym starcie i przegranych w pierwszych dwóch meczach „The Villans” podejmują drużynę Evertonu.

Gospodarze nieszczęśliwie rozpoczęli ostatni pojedynek z Bournemouth (1: 2) bo już w 3 minucie zostali ukarani rzutem karnym, który tak na prawdę ustawił resztę meczu. Pomimo wyraźnej przewagi w posiadaniu piłki, rzutach rożnych lub strzałach na bramkę, niestety zakończyli mecz pokonani. Dzisiaj kolejna szansa na punkty.

Drużyna przeciwna – Everton rozpoczęła sezon lepiej i po 2 meczach ma 4 punkty. Dzisiaj na Villa Park, według bukmacherów, są faworytami tego pojedynku, ale nie przekreślałbym szans gospodarzy. Myślę, że dwie pierwsze porażki, były ceną za ich debiut w Premier League po kilku latach, z meczu na mecz powinno być lepiej, a gracze poczują się pewniej.

Aston Villa od dłuższego czasu przyzwyczaiła nas do otwartej, ofensywnej gry i tym razem powinno być podobnie, szczególnie podczas gry w domu.

Myślę, że tym razem gospodarze nie przegrają, ale proponuję stawiać na bramki.
Dotychczasowe spotkania obu drużyn były pełne bramek i mam nadzieję, że dzisiaj będzie tak samo. Liczę na trafienia z dwóch stron i pierwsze punkty zdobyte przez miejscowych.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 sierpnia, 21:00BTTS1.63 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *