LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w piątek 23 sierpnia 2019 roku o godzinie 20:30.

Jagiellonia Białystok
Piłkarze Jagiellonii wygrali poprzedni mecz u siebie z Górnikiem Zabrze 3:1.

Jagiellonia po pięciu kolejkach ma na koncie osiem punktów i z bilansem dwa zwycięstwa, dwa remisy i porażka u siebie z Rakowem Częstochowa, zajmuje 3 miejsce w tabeli Ekstraklasy, tracąc do lidera 5 punktów.

W ostatnim meczu z Górnikiem Zabrze, Jagiellonia wygrała 3:1, kontrolując cały mecz, do przerwy prowadząc 2:0. W drugiej połowie Białostoczanie pozwolili oddali nieco posiadanie piłki na rzecz Górnika, ale i tak, ani przez moment ich zwycięstwo nie było zagrożone.

Jagiellonia u siebie gra bardzo dobrze i strzela dużo bramek. Mecz z Rakowem był tylko wyjątkiem od reguły, bo ostatnia porażka Jagiellonii w lidze nie licząc tego meczu to 14 grudnia 2018 roku u przegrana 0:4 z Zagłębiem Lubin. Takie mecze zdarzają się więc niezwykle rzadko.

Wisła z kolei można powiedzieć, że nabiera tempa jeśli chodzi o formę. Do poprzedniej kolejki i wygranej z ŁKS Łódź u siebie 4:0, zespół z Krakowa strzelił tylko jedną bramkę, w doliczonym czasie gry, w zwycięskim meczu u siebie z Górnikiem Zabrze.

Na wyjazdach Wisła gra słabo, jest jedną z najgorszych drużyn pod tym względem w Ekstraklasie. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że spotkają się drużyny, które grają dobrze u siebie – Jagiellonia oraz fatalnie na wyjeździe – Wisła.

Uważam, że Wisła nie powtórzy drugiego tak dobrego meczu jak z ŁKS i przegra ten mecz.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 sierpnia, 20:3011.86 (Wynik – 3:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *