LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Celtic Glasgow – Sarajevo, rozgrywany w ramach kwalifikacji Ligi Mistrzów UEFA, dnia 17 lipca 2019 roku, o godzinie 20:45.

Celtic piłkarze
Gracze Celtic Glasgow w sezonie 2019/20

Celtic do pierwszego meczu z Sarajevem na wyjeździe przystępował po trzech meczach sparingowych, było to więc pierwsze spotkanie o punkty tego zespołu w nowym sezonie. Na pierwszy rzut oka było widać, że zespół nie ma pełni formy, ale mimo to różnica poziomów w grze obu drużyn była bardzo widoczna.

Mimo, że drużyna Celticu przegrywała od 29 minuty 1:0, to po szybkiej odpowiedzi Johnsona w 35 minucie i dwóm kolejnym bramkom w drugiej połowie, mistrz Szkocji bez problemu wywiózł z Bośni korzystny rezultat.

Rewanż zapowiada się jako przedsezonowy sparing, idealny do przetestowania nowych rozwiązań czy zawodników.

W ostatnią sobotą Celtic rozegrał towarzyski mecz z Rennes zremisowany 0:0. Drużyna gra często – widocznie chce wejść w rytm meczowy by osiągnąć wysoką formę na kluczowe mecze w eliminacjach LM.

FK Sarajevo w pierwszej połowie meczu rozgrywanego u siebie, grało jak równy z równym z mistrzem Szkocji, do momentu, kiedy gospodarze strzelili gola, a Celtic wpadł w poważne kłopoty i od tego momentu potraktował mecz poważnie.

Oczywiste jest, że FK Sarajevo po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, będzie kontynuował rywalizację w Lidze Europejskiej i będzie musiał zadowolić się mniej ambitnymi celami.

Różnica jakości była aż nadto widoczna, a teraz w rewanżu Celtic, na własnym boisku i przy własnej publiczności, będzie jeszcze groźniejszy – Sarajevo nie powinno stawiać zbyt dużego oporu. Kluczową sprawą będzie również fakt, kiedy Celtic strzeli pierwszą bramkę.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
17 lipca, 20:451 (-1.75 HA) 1.62

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *