LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Saburtalo Tbilisi – Sheriff Tiraspol, rozgrywany w ramach Eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, dnia 16 lipca 2019 roku, o godzinie 19:30.

Piłkarze Sheriff Tiraspol
Drużyna Sheriff Tiraspol w sezonie 2019/20

Drużyna Saburtalo nie zdominowała gry w pierwszym meczu, ale zakończyła mecz z niezwykle korzystnym wynikiem i zwycięstwem 3:0. Ma teraz wielką szansę na awans do kolejnej rundy.

Ich przeciwnicy byli w rzeczywistości lepsi i bardziej konkretni w pierwszej połowie, jednak gdy goście objęli prowadzenie w 30. minucie, Gruzinom grało się już wtedy łatwiej.

Saburtalo znajduje się obecnie na drugim miejscu w tabeli w lidze krajowej, mając zaledwie punkt mniej niż pierwsze miejsce Dinamo Tbilisi. Zespół dokonał wielu zmian w składzie podczas ostatniego okienka transferowego, próbując przyciągnąć więcej zagranicznych graczy.

Dla zespołu z Tiraspola pierwszy mecz nie mógł chyba skończyć się gorszym wynikiem. Zespół na początku meczu wyglądał bardziej konkretnie w ataku, ale gdy stracił pierwszą bramkę, odkrył się, i był podatny na kontrataki, co ich przeciwnik bardzo dobrze wykorzystał.

Jeśli chodzi o ligę krajową, zespół radzi sobie naprawdę dobrze w Divizia Nationala, prowadząc w tabeli z jedenastoma punktami przewagi nad drugim Sfintul.

Saburtalo naprawdę świetnie radził sobie z Szeryfem tydzień temu, ale bardzo wątpię, czy teraz mogą to powtórzyć, ponieważ nawet nie muszą tego robić. Moim zdaniem będą się bronić i liczyć na kontrataki.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 lipca, 19:3022.45 (Wynik – 1:3)
Sending
User Review
9.25/10 (2 votes)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *