LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Club Brugge – St. Truiden, rozgrywany w ramach belgijskiej pierwszej ligi, w piątek 2 sierpnia 2019 roku, o godzinie 20:30.

Club Brugge
Piłkarze Club Brugge w poprzednim sezonie.

W poprzedni weekend Club Brugge wygrał na wyjeździe z Waasland-Beveren 3:1, choć drużyna potrzebowała trochę czasu, aby wejść w mecz i udokumentować swoją przewagę golami, przegrywając od 32 minuty 0:1, ale drużyna zareagowała pozytywnie jeszcze przed przerwą wyrównując stan gry, a po przerwie dokładając jeszcze dwa gole.

Ogólne wrażenie po pierwszym meczu jest takie, że gracze Club Brugge wykazali się dużym potencjałem i siłą ofensywną.

Z drugiej strony St.Truiden przystępuje do tego meczu po minimalnej porażce u siebie z Mouscron w pierwszej kolejce. Trzeba powiedzieć, że gra była bardziej otwarta niż wskazuje na to wynik końcowy, jednak zespół gości wyglądał bardziej konkretnie w ataku i wykorzystał jedną z sytuacji.

W drużynie gospodarzy nie zagrają dziś
pomocnicy Nakamba i Vanlerberghe którzysą kontuzjowani oraz niepewny gry jest obrońca Mechele. Goście wystąpią bez
obrońcy De Petter

Club Brugge wyglądał naprawdę dobrze w meczu otwarcia sezonu i powinien kontynuować tę dobrą passę. St. Truiden będzie zapewne pod ciągłą presją ofensywy zespołu z Brukseli i nie zdziwię się jeśli mecz zakończy się wysokim wynikiem na korzyść Club Brugge.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 sierpnia, 20:301 (Handicap: -1.5)1.66 (Wynik – 6:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *