LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz SonderjyskE – FC Kopenhaga, rozgrywany w ramach pierwszej ligi duńskiej, w sobotę 3 sierpnia 2019 roku o godzinie 16:00.

Kopenhaga
Gracze FC Kopenhaga w poprzednim sezonie, w meczu przeciwko Ajax’owi Amsterdam.

Sonderjyske ma dobry początek sezonu, z dwoma zwycięstwami i remisem, w porównaniu z poprzednim sezonem, kiedy to grali w grupie spadkowej i do ostatniej kolejki bronili się przed degradacją.

W pierwszej kolejce wygrali z Randers u siebie 2:1, następnie na wyjeździe zremisowali z Aalborg 1:1, by w trzeciej kolejce wygrać ponownie na wyjeździe 3:0 z Lungby.

Zespół Sonderjyske na pewno nie będzie chciał popełnić błędu z poprzedniego sezonu i z pewnością od początku chce punktować by zapewnić sobie bezpieczne miejsce w tabeli.

Drużyna gospodarzy zagra bez podstawowego obrońcy Pedersena, który w poprzednim sezonie był kluczowym graczem zespołu.

Kopenhaga jak na mistrza kraju i zdecydowanie najlepszą drużynę w Danii przystało, wygrała w trzech pierwszych meczach wszystko – z Odense 2:3, z Aarhus 2:1 i z Horsens 0:2.

Wyniki w lidze są dla nich na pewno satysfakcjonujące, ale z pewnością ważniejsza w tej chwili jest Liga Mistrzów i kwalifikacje do fazy grupowej, w których do tej pory mierzyli się w walijskim TNS wygrywając w dwumeczu 3:0.

W najbliższy wtorek czeka jednak ich już dużo mocniejszy przeciwnik, jakim jest mistrz Serbii – Crvena Zvezda Belgrad. Co może spowodować, kolejne oszczędzanie sił w meczu sobotnim z Sonderjyske.

Goście będą grać bez bramkarza Andersena, ale także obrońcy Boilesena (kluczowy gracz) i pomocnika Mudrazija – wszyscy trzej bez minut granych w tym sezonie.

Wątpliwy jest również występ napastnika Sotiriou.

Kopenhaga pozostaje mocnym faworytem w tym meczu, jednak ich ofensywna jakość może być nieco słabsza dzięki sprzedaży jednego z ich najlepszych graczy – Skova.

Co więcej, zespół ma naprawdę trudny harmonogram, czeka na nich ciężki mecz z Crvena Zvezdy w Lidze Mistrzów w przyszły wtorek. Ten fakt powinien mieć duży wpływ na ich wydajność i zaangażowanie w tym meczu. Oczekuję od nich znacznie bardziej ostrożnego podejścia i gry bardzo zachowawczej.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 sierpnia, 16:00under2.52.06 (Wynik – 1:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *