LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet, na mecz CSA – Atletico Mineiro, rozgrywany w ramach brazylijskiej pierwszej ligi, w czwartek 17 października 2019 roku, o godzinie 00:15.

Atletico Mineiro
Atletico wygrało tylko jeden z ostatnich jedenastu rozegranych meczów.

Po wygraniu dwóch meczów u siebie, przeciwko Avai i Internacional, gracze CSA nie mogli zrobić więcej w przegranym 1:0 meczu na wyjeździe z Goias w zeszły sobotni wieczór.

Gol w 44 minucie strzelony przez Michaela zrobił różnicę, która okazała się nie do odrobienia dla gości. Był to mecz w którym gospodarze wyglądali lepiej w pierwszej połowie i zasłużyli na zwycięstwo.

Jednak w drugiej połowie gracze CSA zupełnie zmienili swoje podejście do meczu, zaczęli stwarzać sytuacje podbramkowe, jednak nie udało im się zdobyć wyrównującego gola.

CSA w tabeli ligi brazylijskiej zajmuje odległe 17 miejsce. Jest to już strefa spadkowa.

Atletico-MG w ostatnim meczu łatwo przegrało z Gremio u siebie 1:4. Goście od samego początku narzucili swój styl gry i ani przez moment nie stracili kontroli nad meczem i wynikiem.

Drużyna Atletico-MG jest teraz bez zwycięstwa w ostatnich czterech rundach brazylijskiej Serie A. Trzeba również dodać, że w ostatnich 11 meczach drużyna wygrała tylko raz.

Obie drużyny są teraz w bardzo kiepskiej formie. Zarówno CSA jak i Atletico-MG mają kłopot ze zdobywaniem goli, i myślę że podobnie będzie w tym meczu. W ostatnich 12 z 14 meczów CSA padło mniej niż 2.5 gola.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
17 października, 00:15under2.51.55 (Wynik – 2:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *