Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet, na mecz Szwajcaria – Irlandia, rozgrywany w ramach eliminacji UEFA EURO 2020, we wtorek 15 października 2019 roku, o godzinie 20:45.

Szwajcaria
Szwajcaria musi wygrać mecz z Irlandią, aby zachować szansę na awans.

Szwajcaria była nieco zespołem w pierwszej połowie meczu z Danią, ale w drugiej części meczu zagrali bardziej defensywnie.

Prawdopodobnie zadowolili się jednym punktem w meczu wyjazdowym, jednak takie podejście kosztowało ich bardzo dużo, ponieważ stracili gola w 84 minucie gry, a na odpowiedź zabrakło im już czasu.

Drużyna Szwajcarii jest teraz trzecia z czterema punktami mniej niż Irlandia i Dania, ale ponieważ rozegrała jeden mecz mniej, ma jeszcze duże szanse na awans. Jednak najpierw muszą wygrać z Irlandią. Jest to warunek konieczny.

Drużyna szwajcarska nie może liczyć na obrońcę Moubandje (21/0, Dinamo Zagreb), pomocnika Fassnachta (3/0, Young Boys) i napastnika Ajeti (9/1, West Ham)

Irlandia, była faworytem do wygrania swojego poprzedniego meczu na wyjeździe z Gruzją, ale zespół nie wyglądał tak konkretnie i kreatywnie a ataku, aby w wystarczający sposób zagrozić bramce rywala.

Zespół dzieli teraz pierwszą pozycję z Danią i musi zdobyć tutaj choć jeden punkt. W scenariuszu, w którym przegrają ze Szwajcarem, nie będą już faworytami do zdobycia jednej z dwóch pozycji dających awans na EURO.

W drużynie Irlandii zabraknie obrońców Cunningham (4/0, Blackburn), Lenihan (2/0, Blackburn), Christie (24/2, Fulham), Clark (32/2, Newcastle), pomocników Brady (45/8 , Burnley), McCarthy (40/0, ​​Crystal Palace), Arter (16/0, Fulham), a także napastników McGoldrick (11/1, Sheffield United) i Long (82/17, Southampton).

Mimo że drużyna szwajcarska potrzebuje tutaj zwycięstwa, oczekuję dość ostrożnego podejścia obu drużyn. Żadna z drużyn nie ma mocnego i kreatywnego ataku, podczas gdy stabilność obronna Irlandii wydaje się obecnie dość silna.

Jeśli jednak któraś z drużyn odniesie zwycięstwo, to gospodarze. Wydaje mi się, że wynik 1:0 lub 2:0 wydaje się być najbardziej prawdopodobnym.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 października, 20:451 & under2.52.95 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.