LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Egipt – RPA, rozgrywany w ramach Pucharu Narodów Afryki, dnia 6 lipca 2019 roku o godzinie 21:00.

Egipt 2019
Piłkarze Egiptu na Pucharze Narodów Afryki 2019.

Egipt wygrał swoją grupę bez większych problemów, ale już przed startem byli faworytem i ich siła była oczywista. Pierwsze dwa mecze gospodarze turnieju wygrali po 1:0 z Zimbabwe oraz DG Kongo, a następnie na zakończenie zmagań grupowych pokonał 2:0 Ugandę.

Jak widać po wynikach ich defensywa prezentuje się bardzo dobrze, a ofensywa na pewno nie dawała z siebie 100%, oszczędzając siły na fazę pucharową.

Piłkarze RPA nie pokazali zbyt wiele pozytywów w fazie grupowej. Ich wyniki to porażka 0:1 z Wybrzeżem Kości Słoniowej, wygrana 1:0 z Namibią oraz kolejna porażka 0:1 z Maroko. Szczęśliwie dla tej drużyny trzy punkty i ujemny bilans bramkowy wystarczył do awansu, ale drużyna musiała spoglądać na wyniki w innych grupach do samego końca, ostatecznie wychodząc jako jedna z czterech drużyn (łącznie sześć grup), z trzeciego miejsca.

W żadnym z zespołów nie oczekuje się wielu zmian. 
Południowi Afrykanie powinni być ostrożni i konsekwentni w obronie. Egipcjanie zapewne nie będą zmieniać zwycięskiego składu ani taktyki.

Piłkarze RPA powinni już być zadowoleni, że w ogóle wyszli z grupy, teraz w starciu z gospodarzami nie mają moim zdaniem najmniejszych szans. Egipcjanie zrobią wszystko również niesieni dopingiem swoich fanów, aby w 90 minut rozstrzygnąć to spotkanie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
6 lipca, 21:0011.55 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *