LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Uganda – Senegal, rozgrywany w ramach Pucharu Narodów Afryki dnia 5 lipca 2019 roku o godzinie 21:00.

Senegal PNA 2019
Radość piłkarzy Senegalu po zdobytej bramce.

Uganda zaskoczyła Demokratyczną Republikę Konga w pierwszej kolejce fazy grupowej, wygrywając 2: 0 i okazało się, że to zwycięstwo wystarczyło, by awansować, w połączeniu z remisem drugiej kolejki przeciwko Zimbabwe 1:1. W trzeciej kolejce ulegli gospodarzom turnieju Egiptowi 2:0, ale zwłaszcza w pierwszej połowie byli groźni pod bramką przeciwnika – odkryli się wówczas za bardzo, tracąc oba gole w pierwszych 45 minutach gry.

Senegal otworzył turniej zwycięstwem nad Tanzanią 2:0, następnie przyszła porażka 0:1 z Algierią, co prawda po bardzo wyrównanym meczu, w którym każda z drużyn mogła wygrać. Trzecia kolejka to już dominacja w bardzo dobrym stylu, i zwycięstwo z Kenią 3:0.

W meczach z Tanzanią i Kenią drużyna Senegalu przeważała i była zdecydowanie lepszą drużyną, stwarzając sobie mnóstwo okazji do strzelenia bramki. Co innego w meczu z Algierią, gdzie przeciwko bardzo zdyscyplinowanej taktycznie drużynie już tak łatwo Senegalczykom nie było dostać się pod bramkę przeciwnika.

Uganda raczej powróci do ostawienia z pierwszych dwóch meczów grupowych 4-2-3-1. Senegal natomiast wystąpi bez bramkarza
Mendy (5/0, Reims) i obrońcy Sane (31/0, Schalke) . Drużyna powinna zagrać w podobnym składzie i ustawieniu jak w meczu z Kenią.

Senegal jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Mają ogromną siłę w ataku, co lubią wykorzystywać przeciwko niezbyt dobrze grającym w defensywie przeciwnikom, jakim jest również Uganda. Myślę, że jest to jeden z nielicznych meczów 1/8 finału gdzie może paść więcej niż 2.5 gola. I może te trzy gole strzelić Senegal. Dla mniej ryzykownych graczy pozostaje typ tylko na zwycięstwo Senegalu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 lipca, 21:002 i over2.53.50 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *