LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Francja – Chorwacja, rozgrywany w ramach Mistrzostw Europy U21, dnia 21 czerwca 2019 o godzinie 21:00.

Francja U21

Francja w poprzednim meczu potrzebowała niesamowicie dużo sytuacji żeby strzelić bramki, piłkarze razili nieskutecznością o czym najdobitniej świadczą niewykorzystane dwa rzuty karne! Ostatecznie jednak grając w przewadze jednego zawodnika udało im się wygrać po niesamowitej końcówce meczu (gole w 89 i 95 minucie gry). W kolejnych meczach Francuzi muszą poprawić skuteczność – co do tego nie ma wątpliwości, jeśli myślą o korzystnym rezultacie w meczu z Chorwatami i Rumunami.

Chorwacja przystępuję do tego meczu po niespodziewanej porażce z Rumunią w pierwszej kolejce. Drużyna ta nie miała już tyle szczęścia co Francuzi, sromotnie przegrywając z nie aż tak mocnymi rumunami 1:4. Na pewno wynik nie odzwierciedla potencjału drużyny Chorwackiej, ale muszą oni lepiej zagrać jako drużyna, ponieważ indywidualności w niej nie brakuje i mają potencjał na prawdę duży.

Francja zagra bez Bamby (19/5, Lille) który odniusł kontuzję kostki przeciwko Anglii. 
Chorwaci będą występować bez napastnika Brekalo (14/7, Wolfsburg), który jest również kontuzjowany po pierwszym meczu. 
Poza tym w drużynie Chorwacji, na pewno zajdzie kilka zmian w wyjściowej jedenastce po wysokiej porażce w pierwszym meczu.

Ze względu na charakter zawodów, drużyna francuska będzie dążyłą do zwycięstwa i do strzelenia jak największej liczby bramek, podczas gdy Chorwaci mogą nawet zagrać trochę bardziej zrelaksowani i próbować odzyskać pewność siebie.

Drużyna francuska pozostaje faworytem, ​​ale moja pierwsza opcja obstawiania będzie dotyczyła bramek, ponieważ żadna z nich nie zrobiła wrażenia w obronie i musi również szukać trzech punktów. Obie drużyny są znacznie bardziej groźne w ataku.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 czerwca, 21:00over 2.51.65 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *