LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Boliwia – Wenezuela rozgrywany w ramach Copa America, w dniu 22 czerwca 2019, o godzinie 21:00.

Wenezuela Copa America
Piłkarz Wenezueli walczący z zawodnikami Brazylii w meczu, który zakończył się remisem 0:0.

Boliwia jest jedną z tych drużyn, które pokazały się z nie najlepszej strony na tegorocznym turnieju Copa America, ale mimo to mają szanse na awans w przypadku zwycięstwa w tym meczu. Wyniki w innych grupach układają się bowiem na ich korzyść.

Jednak najpierw trzeba wygrać swój mecz, a to będzie bardzo trudne, patrząc na ostatnie wyniki tej drużyny. W roku 2019 Boliwia rozegrała sześć spotkań z czego tylko jedno zremisowała z Nikaraguą, a pozostałe pieć przegrała. Jedynym plusem jest fakt, że w ostatnim meczu z Peru zdołali strzelić gola, po czterech wcześniejszych meczach bez ani jednej bramki. Co prawda był to gol z rzutu karnego, ale jednak był. Nie pomogło to natomiast tej drużynie ponieważ, mecz zakończył się porażką 1:3.

Wenezuela natomiast ma na koncie w tym turnieju dwa remisy po 0:0 i o ile, remis z Peru można uznać za coś normalnego, to już wynik bezbramkowy z gospodarzami turnieju, Brazylią, był ogromną niespodzianką i cennym punktem dla Wenezueli.

Nie trzeba dodawać, że Brazylijczycy mieli miażdżącą przewagę i strzelili co prawda aż trzy bramki, ale po Video weryfikacji nie zostały one uznane.
Bez wątpienia taki wynik poprawi atmosferę w szatni wenezuelskiej, jednak nie wiadomo, co mogą nam zaoferować w ataku.

Wenezuela jest faworytem do wygrania tego meczu, jednak patrząc na nich w ofensywie w pierwszych dwóch meczach, ale także znając ich i ich jakość w porównaniu z Boliwią, wydaje mi się oczywistością, że w tym meczu nie padnie zbyt dużo goli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
22 czerwca, 21:00under 2.51.91 (Wynik – 1:3)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *