LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Hallescher – Wolfsburg, rozgrywany w ramach Pucharu Niemiec, w poniedziałek 12 sierpnia 2019 roku, o godzinie 18:30.

Wolfsburg
Piłkarze Vfl Wolfsburg.

Hallescher to drużyna grająca w 3 lidze niemieckiej. Rozpoczęła sezon 21 lipca od porażki z Uerdingen 1:0, ale w kolejnych trzech meczach zespół wywalczył komplet punktów wygrywając 1:0 z Rostock, 2:0 z Viktoria Koln oraz 3:1 z Chemnitzer.

Drużyna w poprzednim sezonie walczyła o awans do drugiej ligi, ale zabrakło jej 4 punktów do 3 miejsca premiowanego grą w barażach o awans.

Gospodarze nie mogą liczyć w tym meczu na prawych obrońców: Schilk (4/0) w tym sezonie), Henschel (1/0 w tym sezonie), defensywnego pomocnika Washausena (31/1 w poprzednim sezonie) i napastnika Fetscha (32/8 w poprzednim sezonie).

Wolfsburg zakończył poprzedni sezon na szóstej pozycji, co można uznać za poprawę w porównaniu z niektórymi poprzednimi latami, jednak zespół był również bardzo blisko osiągnięcia Ligi Mistrzów, kończąc zaledwie trzy punkty za czwartym Bayerem Leverkusen.

Drużyna rozpoczęła przygotowania wcześnie, prezentując się w nich na prawdę dobrze. Drużyna zakończyła mecze przedsezonowe zwycięstwem nad PSV, zremisowała z Union Berlin i Fenerbahce oraz zwycięstwem 8:1 nad francuską drużyną Nice w ostatnim meczu testowym (mecz rozgrywano 2×60 minut).

Wolfsburg nie będzie mógł skorzystać z jednego zawodnika –
Ginczka (24/6 w zeszłym sezonie)

Hallescher może podchodzić do tego meczu w nieco bardziej zrelaksowany sposób, ponieważ nie może wiele stracić – wystarczy zdobyć doświadczenie.

Wolfsburg pozostaje mocnym faworytem, ​​a ponieważ w ostatnich tygodniach wyglądali naprawdę dobrze w ataku, drużyna powinna być w stanie uzyskać przewagę na początku meczu. To coś, co powinno otworzyć i urozmaicić samą grę.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
12 sierpnia, 18:302 & over2.51.93 (Wynik – 3:3)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *