LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Ferencvaros – Dinamo Zagreb, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów, we wtorek 13 sierpnia 2019 roku, o godzinie 20:00.

Ferencvaros
Piłkarze Ferencvaros z pucharem za mistrzostwo Węgier w sezonie 2018/19.

Ferencvaros nieco zaskoczył w pierwszym meczu, remisując go 1:1, co z pewnością jest wynikiem, który zadowala drużynę z Węgier.

Sama gra była jeszcze bardziej otwarta i ofensywna niż wynik końcowy. Chorwaci objęli prowadzenie już w 7 minucie gry, a Węgrzy odpowiedzieli w drugiej połowie meczu golem Sigera w 60 minucie.

Drużyna w Węgier przełożyła dwie pierwsze kolejki ligi krajowej, by lepiej przygotować się do eliminacyjnych meczów w Lidze Mistrzów. Było to bardzo dobre posunięcie bo do tej pory idą przez kwalifikację jak burza. Zwłaszcza dwukrotne zwycięstwo nad Ludogorcem było bardzo zaskakujące.

Gospodarze nie mogą liczyć na pomocnika Iseala i obrońcę Otigbę. 
Pomocnik Leandro wyleczył już kontuzję, ale jego występ jest wątpliwy.

Dla Dinamo wynik 1:1 u siebie jest niezbyt dobrym rezultatem, będą musieli strzelić co najmniej jedną bramkę by awansować.

W ostatniej kolejce ligi chorwackiej, Dinamo zremisowało 0:0 z Osijek na wyjeździe, ale trener dał odpocząć swoim najlepszym piłkarzom. W ostatnich tygodniach zespół gra co 3 dni więc była to zrozumiała decyzja.

Dobre wyniki mistrza Węgier nie są już tak bardzo zaskakujące. Potrzebują oni niewiele sytuacji by strzelić gola, mają na prawdę dobrą skuteczność. Z drugiej strony Dinamo, które nadal jest faworytem do awansu i będzie z pewnością chciało coś ustrzelić by spełnić swój cel.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 sierpnia, 20:00BTTS 1.90 (Wynik – 0:4)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *