LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Hamburger SV – Bochum, rozgrywany w ramach drugiej ligi niemieckiej, w piątek 16 sierpnia 2019 roku, o godzinie 18:30.

Hamburger SV
Gracze Hamburgera SV po zdobytym golu.

Hamburger w pierwszych dwóch kolejkach zdobył 4 punkty. Po niespodziewanym remisie w pierwszej kolejce z Darmstadt 1:1, piłkarze zrehabilitowali się wygrywając w drugiej serii z Nurnberg na wyjeździe, aż 4:0.

Był to mecz, w którym wszystko układało się po myśli drużyny z Hamburga, ale także zespół wyglądał naprawdę dobrze i naciskał przeciwnika na całym boisku przez całe starcie. 

W meczu DFB Pokal zwyciężyli Chemnitzer, ale dopiero po serii rzutów karnych. Po regulaminowym czasie gry był remis 2:2.

Drużyna Bochum, ma zaledwie jeden punkt na koncie i nie imponuje na razie formą.

Porażka 3:1 z Regensburg, była w pełni zasłużona. Drużyna grała źle, nie miała pomysłu na przeprowadzanie akcji ofensywnych, a do tego zdarzały się duże błędy w obronie.

W meczu drugiej kolejki z Bielefeld u siebie, drużyna Bochum przegrywała już 0:2, ale bardzo dobre 11 minut w drugiej połowie pozwoliło odwrócić losy meczu i wyjść na prowadzenie. Końcówka jednak należała do gości i zdobyli oni gola w doliczonym czasie gry po samobójczym golu Losilla. Wynik 3:3 i jeden zdobyty punkt na pewno nie zadowalał gospodarzy w tym meczu.

W Hamburgu nie ma wątpliwości, że wszyscy koncentrują się na powrocie do Bundesligi.

Bochum nie wydaje się w tej chwili wielką przeszkodą, ale nadal pozostaje dość skuteczną drużyną. Zwycięstwo gospodarzy w połączeniu z dużą ilością bramek wydaje się najbardziej odpowiednim wyborem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 sierpnia, 18:301 & over2.52.23 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *