LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet, na mecz Viktoria Plzen – Antwerp, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Europy, w czwartek 15 sierpnia 2019 roku, o godzinie 20:00.

Viktoria Pilzno
Piłkarze Viktorii Pilzno w walce z zawodnikiem AS Roma.

Czeska drużyna w pierwszym meczu dość niezasłużenie przegrała 0:1, na wyjeździe. Była stroną przeważającą, ale nie potrafiła udokumentować tego zdobytym golem.

Teraz, przed swoimi fanami, pozostają faworytami i powinni odnieść zwycięstwo, ale muszą uważać również żeby zabezpieczyć defensywę, ponieważ strata jednego gola powoduje, że muszą strzelić aż minimum 3 by awansować.

Viktoria Pilzno odpadła już z rywalizacji w eliminacjach Ligi Mistrzów, przegrywając w dwumeczu z mocnym Olympiakosem Pireus – 0:0 u siebie i porażka 4:0 na wyjeździe.

W ostatni weekend drużyna czeska przegrała u siebie ze Slovacko 0:2, co było dużym zaskoczeniem i czwartym meczem bez zwycięstwa tej drużyny.

W drużynie czeskiej nie wystąpią z powodu kontuzji, obrońca Hubnik oraz pomocnik Cermak.

Antwerpia może być bardzo zadowolona z wyniku pierwszego meczu, ponieważ zwycięstwo 1:0 daje im duże możliwości przed rewanżem. Szczególnie, że nie byli lepsi od swoich przeciwników.

W poprzednią niedzielę zespół przegrał dość pechowo z Charleroi 2:1, po bramce zdobytej w 90 minucie gry. Zespół ma teraz dwa zwycięstwa i przegraną w lidze Jupiler, co na chwilę obecną stanowi dobry początek.

Goście zagrają bez obrońcy Piusa (1/0), a także Opare.
Wątpliwy jest występ pomocnika Nazaryna.

Pilzno już pokazało, że ma trochę więcej jakości w porównaniu do Antwerpii, a teraz przed własnymi fanami, powinni być w stanie to potwierdzić. Doświadczenie zespołu jest także po ich stronie, więc powinni w inteligentny sposób tak rozegrać ten mecz, aby zakończył się on korzystnym rezultatem dla Czechów.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 sierpnia, 20:0011.80 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *