LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Irlandia – Szwajcaria, rozgrywany w ramach eliminacji UEFA EURO 2020, w czwartek 5 września 2019 roku, o godzinie 20:45.

Szwajcaria
Szwajcaria ma na kocie 4 punkty po rozegranych dwóch meczach grupowych.

Irlandia naprawdę dobrze wystartowała w tych eliminacjach z trzema zwycięstwami i meczem remisowym z Danią, więc zespół ma naprawdę wielką szansę, aby stać się faworytami do zakwalifikowania się do EURO, w przypadku zwycięstwa w tym meczu.

Mają jednak przed sobą trudne zadanie oraz moim zdaniem najsilniejszą drużynę w tej grupie – Szwajcarię. W ostatnim meczu odnieśli zwycięstwo u siebie z Gibraltarem 2:0, ale stworzyli znacznie więcej idealnych sytuacji do strzelenia bramki niż wskazuje wynik końcowy.

Mimo to, ich występy nigdy nie kończyły się strzeleniem dużej ilości bramek, ale charakteryzowały je duża dyscyplina w obronie i skupianie się przede wszystkim, aby bramek nie tracić.

Drużyna irlandzka grać bez bramkarza Westwood (21/0, środa Sheffield), obrońców Christie (23/2, Fulham), Clark (32/2, Newcastle), pomocników Brady (45/8, Burnley), McCarthy (40/0, Crystal Palace), a także napastnika Long (82/17, Southampton).

Do tej pory Szwajcaria miała tylko dwa mecze w eliminacjach, ponieważ uczestniczyła w finałowym turnieju Ligi Narodów UEFA w czerwcu.

Drużyna wygrała z Gruzją i zremisowała u siebie z Danią 3: 3, co nie jest całkowitym niepowodzeniem, ale teraz będą musieli osiągnąć pożądany poziom gry na wyjeździe z Irlandią i potwierdzić swoją rolę faworyta w tej grupie.

Przystępują do tego meczu po porażce z Portugalią na wyjeździe w Porto w półfinałach Ligi Narodów i przegranej serii rzutów karnych przeciwko Anglii w meczu o trzecie miejsce po bezbramkowym meczu w 120 minutach.

Obrońcy Lang (30/3, Werder), Lichtsteiner (105/8, Augsburg), pomocnicy Shaqiri (82/22, Liverpool), Zuber (25/6, Stuttgart) i napastnik Drmic (34/10, Norwich) nie wystąpią w tym meczu.

Szwajcaria może być lekkim faworytem w tym meczu i spodziewam się, że drużyna gości spróbuje tu zaatakować. Nie mogą być w pełni usatysfakcjonowani tylko jednym punktem i jest to coś, co powinno otworzyć grę.

Drużyna irlandzka też nie powinna się przesadnie bronić, ale ich może tu satysfakcjonować remis, wszystko będzie zależeć kiedy padnie pierwsza bramka w meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 września, 20:45BTTS2.10 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *