LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Belinda Bencic – Donna Vekic, rozgrywany w ramach tenisowego turnieju US Open, w środę 4 września 2019 roku, o godzinie 18:00.

Bencic
Bencic pokonała w poprzedniej rundzie obrończynię tytułu – Naomi Osakę.

US Open ćwierćfinał: Belinda Bencic (12) – Donna Vekić (23)

Belinda Bencic jest bardzo utalentowanym graczem, który przez lata cierpiał z powodu kontuzji. Wydaje się, że jest w najlepszym stanie fizycznym po 3-4 latach i odpowiedziała wszystkim krytykom, którzy myśleli, że osiągnęła kilka szczęśliwych wyników, gdy była nastolatką.

Do tej pory w US Open 2019 straciła jednego seta w pojedynku z A. Cornet w drugiej rundzie. Na wielkie brawa zasługuje przede wszystkim wygrana w poprzedniej rundzie z liderką rankingu ATP – Naomi Osaka 2:0 (7:5, 6:4).

Donna Vekić jest także bardzo dobrą zawodniczką, choć nie jestem pewien, czy dobrze czuje się na kortach twardych US Open. W trzech pierwszych rundach dość gładko uporała się z rywalkami nie tracąc seta, ale w czwartej rundzie przeszła dość szczęśliwie J. Goerges przegrywając pierwszego seta i w drugim broniąc piłkę meczową przy serwisie rywalki.

Myślę, że Bencic jest w dużo lepszej formie niż Vekic i powinna ten mecz wygrać. Pokonanie Osaki było tylko potwierdzeniem jej wysokich aspiracji w tym turnieju.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
4 września, 18:0011.55 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *