Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet, na mecz Larissa – Lamia, rozgrywany w ramach pierwszej ligi greckiej, w poniedziałek 11 listopada 2019 roku, o godzinie 18:30.

Larissa
Larissa jest aktualnie w zdecydowanie lepszej formie niż ich dzisiejszy rywal.

W jednym z najciekawszych meczów poprzedniej kolejki gracze Larissa odnieśli zwycięstwo u siebie 3:2 przeciwko OFI Crete.

Było to dla nich bardzo ważne i podnoszące morale zwycięstwo, mimo że już od 7 minuty przegrywali 0:2.

Zespół pokazał także świetne zaangażowanie oraz ducha walki, ponieważ niezbyt często zdarza się, żeby zespół odrobił stratę dwóch goli i jeszcze taki mecz wygrał.

Larissa przed rozpoczęciem tej kolejki była w grupie drużyn zajmujących pierwsze 6 miejsc, dających awans do grupy mistrzowskiej. Zespół potrzebuje tutaj kolejnego zwycięstwa, aby umocnić się w czubie tabeli.

Gospodarze nadal będą występować bez pomocnika Ballasema (1/0) i Filipovicia (3/0).

Lamia zdobyła ważne trzy punkty w wygranym 1:0 u siebie, meczu z Volos.

Jedyny gol padł w 80. minucie strzelony przez Thurama, ale trzeba przyznać, że gospodarze całkowicie zasłużyli na zwycięstwo w meczu, w którym goście zagrali bardzo pasywnie i niemal nie istnieli w ataku.

Lamia znajduje się teraz w drugiej części tabeli, z siedmioma zdobytymi punktami (wszystkie siedem zdobytych w meczach u siebie), czyli o cztery więcej niż drugi od dołu Panteolikos.

Na wyjazdach, przegrali wszystkie mecze strzelając jak dotąd jeden raz i na pewno ten mecz stanowi dla nich teraz wielkie wyzwanie.


W drużynie gości zabraknie pierwszego bramkarza Vellidisa (7/0), a także pomocników Sassi (1/0) i Tsoukalos (2/0).

Lamia wie, że muszą skupić się na meczach u siebie i właśnie tam szukają szansy na zdobycie punktów i uniknięcie spadku. Na wyjeździe zespół wydaje się grać bojaźliwie i bez pewności siebie.

AEL Larissa jest zdecydowanym faworytem, zwłaszcza przed własnymi fanami. Istnieje indywidualna różnica w jakości tych drużyn, której nie można zignorować, a także fakt, że drużyna gospodarzy wydaje się po prostu bardziej pewna siebie i skuteczna.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
11 listopada, 18:3011.61 (Wynik – 0:3)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.