LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Walsall – Forest Green, rozgrywany w ramach pucharu ligi angielskiej – EFL Trophy, we wtorek 12 listopada 2019 roku, o godzinie 20:00.

EFL Trophy
Forest Green jest faworytem tego meczu, ale gospodarze z pewnością będą chcieli przerwać fatalną serię porażek.

Walsall przystępuje do tego meczu po na prawdę fatalnej serii w League Two, ponieważ drużyna ma sześć kolejnych porażek.

Ostatnio to przegrana 2:1 na wyjeździe ze Swindon, co było dość spodziewane, ponieważ gospodarze walczą o awans do League One. Gracze Walsall są teraz z przewagą zaledwie dwóch punktów nad ostatnim Morecambe.

W minioną sobotę zremisowali mecz 2:2 z Darlington w Pucharze Anglii, nie będąc w stanie uzyskać przewagi nad rywalem, mimo że byli ogromnym faworytem w tym meczu z drużyną grającą w National League North.

Po serii dwóch meczów bez zwycięstwa w League Two gracze Forest Green zareagowali w pozytywny sposób, zaliczając kolejne dwa zwycięstwa wyjazdowe.

Najpierw była to wygrana 2:0 nad Morecambe, a następie 2:1 z Cheltenham. Dzięki tym dwóm wygranym są teraz na szczycie tabeli, mając pięć punktów przewagi nad 8 zespołem nie łapiącym się nawet do Play-Off o awans do wyższej ligi. Myślę więc że głównym celem drużny będzie liga a nie puchary krajowe.

Nie mieli trudnego zadania, wygrywając z Billericay w sobotnie popołudnie w Pucharze Anglii 4:0, strzelając trzy gole w ostatnich dziesięciu minutach pierwszej połowy meczu. W drugiej połowie obniżyli tempo gry, grali bowiem ze znacznie słabszą drużyną z niżej ligi.

Rotacja składu jest bardzo prawdopodobna w obu drużynach, ponieważ czekają ich zmagania ligowe w najbliższy weekend.

Ten mecz zadecyduje, kto awansuje z grupy razem z Coventry. Goście z Forest Green z pewnością mają lepszą formę i mogliby z łatwością wygrać ten mecz, ale myślę, że w tym meczu zagra wielu rezerwowych graczy więc i oni nie ustrzegą się błędów.

Spodziewam się otwartej i ofensywnej gry obu drużyn. Gospodarze z pewnością będą chcieli zakończyć serię meczów bez zwycięstwa i poprawić morale w drużynie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
12 listopada, 20:00over2.51.75 (Wynik – 6:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *