Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Levante – Eibar, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w sobotę 21 września 2019 roku, o godzinie 16:00.

Levante - Villarreal
W meczu z Villarreal gracze Levante zdobyli 3 punkty, wygrywając u siebie 2:1.

Po zwycięstwach u siebie nad Villarreal i Valladolid przed przerwą międzynarodową uzyskanie korzystnego rezultatu w meczu z Realem Madryt okazało się zbyt dużym wyzwaniem dla Levante.

Mimo to gracze Levante pokazali się z dobrej strony przegrywając 3:2. Weszli w mecz bardzo źle, prawdopodobnie z nieco zbyt dużym respektem do Realu Madryt, tracąc trzy bramki w pierwszej połowie. W drugiej połowie grając już nieco na luzie odpowiedzieli Królewskim dwoma bramkami – na trzecią zabrakło już czasu.

Eibar jest nadal jedną z trzech drużyn, które do tej pory nie wygrały w LaLiga. Ostatnio zespół poniósł porażkę 1:2 u siebie z Espanyolem. Ogólnie rzecz biorąc, była to dość defensywna gra obu drużyn, która mogła zakończyć się równie dobrze bezbramkowym remisem.

Defensywny pomocnik Rober Pier, doznał kontuzji po stronie gospodarzy, a goście nadal będą wysępować bez Sergio Enricha (3/0), który odpadł z powodu kontuzji. 
Ogólnie rzecz biorąc, żadna z drużyn nie powinna mieć istotnych braków w tym meczu.

Trzeba zwrócić uwagę, że Levante strzeliło przynajmniej 2 bramki w ostatnich 8 meczach u siebie (LaLiga).

Levante pokazało więcej w nowym sezonie, zwłaszcza przed własnymi fanami. Jeśli powtórzą coś podobnego ze swoich występów przeciwko Valladolid lub Villarreal, powinni być w stanie zdobyć tutaj trzy punkty.

Eibar nie ma tak potrzebnej stabilności z tyłu, aby poradzić sobie z tym przeciwnikiem, poza tym ich forma nie jest aktualnie najwyższa.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 września, 16:001 (remis=zwrot)1.60 (Wynik – 0:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.